EdTheMix - Call us now on: +420 602 121164

 

 

 

   

EdTheMix je v České republice, sledujte tento prostor a získejte více zpráv o tom, co budeme dělat.

Ať už pořádáte akci s množstvím kapel a DJů, jste sólový umělec nebo skupina sestavující svůj vlastní koncert, nebo jste firma, která hledá systém veřejného ozvučení, můžeme poskytnout vysoce kvalitní a nákladově efektivní řešení PA aby vyhovoval vašim potřebám. Použitím pouze toho nejlepšího vybavení od společností Turbosound, Allen & Heath, Sennheiser, Shure, Marshall, Ampeg, Fender a dalších si můžete být jisti, že vaše akce bude znít perfektně.

Nové systémy malých podniků 

Díky výkonným krabicím s plným rozsahem a hrudním subwooferům poskytují SRM reproduktory moderní výstup, úžasný zvuk a prokázanou trvanlivost, kterou od systému požadujete. Díky Mackie High Definition Audio Processing ™ a optimalizačním nástrojům, jako jsou režimy reproduktorů specifické pro aplikaci a ničitel zpětné vazby, je SRM špičkovým moderním každodenním PA reproduktorem.

Reproduktory Mackie SRM 1600W s vysokým rozlišením, které byly vytvořeny pro práci, dodávají odkaz Mackie „Built-like-A-Tank“ SRM v profesionálních celodřevěných provedeních s výstupem, jasností a jednoduchostí, které požadujete. Díky Mackie High Definition Audio Processing ™ a optimalizačním nástrojům, jako jsou režimy reproduktorů specifické pro aplikaci a ničitel zpětné vazby, je SRM špičkovým moderním každodenním PA reproduktorem.

Toto je cenný doplněk k našemu inventáři.

Nyní jsme partnerem společnosti Thomann. Kliknutím na logo získáte speciální ceny.

Musikhaus Thomann Linkpartner

Rychlé odkazy

Cena jednotky inventáře
Obrázková galerie
Podmínky pronájmu

 

 

 

Jste návštěvník  free html visitor counters